ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРШОЦВІТИ"

Дата: 02.04.2024 14:56

Щороку у весняний період проводиться кампанія зі збереження та охорони популяцій ранньоквітучих видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

Обласний конкурс "Збережемо першоцвіти" проводиться з метою збереження та охорони ранньоквітучих рослин, формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до природи, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької діяльності учнівської молоді.

До конкурсу долучилась учнівська молодь закладів освіти Степанецької ТГ. Своє відношення до збереження першоцвітів учні представили у творчих роботах: малюнках, картинах, сувенірах, профорієнтаційних плакатах, фото.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів визначено переможців:

Номінація "Кращий малюнок"

І місце - Кочкова Єлизавета, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Степанець Владислава Сергіївна;

ІІІ місце - Діміна Софія, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Степанець Владислава Сергіївна.

Номінація "Краса первоцвіту"

І місце - Ракоїд Мілана, учениця 2 класу КЗ "Таганчаський ліцей", керівник Циба Людмила Анатоліївна;

І місце - Кудрявцев Денис, учень 3-Б класу Степанецького ліцею, керівник Чибрас Катерина Вікторівна.

Номінація "Весняна композиція"

ІІ місце - Дудковська Ніка, учениця 4 класу Степанецького ліцею, керівник Голодненко Лідія Василівна;

ІІІ місце - Кобзар Каріна, учениця 3-А класу Степанецького ліцею, керівник Момро Вікторія Іванівна.

ІІІ місце - Литвиненко Артем, учень 9 класу КЗ "Таганчанський ліцей", керівник Ракоїд Лідія Григорівна;

ІІІ місце - Шевченко Анна, Мозговий Олексій, учні КЗ "Мартинівський ліцей", керівник Мичка Аліса Василівна.

За підсумками та оцінкою журі переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради".

Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо подальших перемог!