Підсумки конкурсу "Зоологічна галерея"

Дата: 03.04.2024 11:04

У березні 2024 року на базі КЗ "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

До участі в конкурсі долучилася Кузьменко Карина – вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" (керівник Владислава Степанець), що діє на базі Таганчанського ліцею.

Карина посіла почесне І місце серед учнів 7-х класів області.

Роботи переможниці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» направлені на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м. Київ.

Бажаємо переможниці натхнення, творчих здобутків та нових досягнень!