Учні КЗ "Мартинівський ліцей" стали лауреатами ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Патріотична палітра»

Дата: 24.04.2024 13:59

В березні-квітні творча агенція "UaFest", проводила Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого мистецтва «Патріотична палітра», метою якого було поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності.

Учні Мартинівського ліцею Тарас Перебийніс (8 клас) та Анна Шевченко (10 клас) долучилися до конкурсу, створивши конкурсні роботи на тему:

• «Ми вільні», «Війна»;
  • «Біль України», «Україна переможе».

Учасники за результатами конкурсу були нагороджені дипломами - лауреата ІІ ступеня.

Вітаємо конкурсантів та їх наставника Алісу Василівну Мичку вчителя технологій з перемогою.

Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та нових звершень!